Kerkdiensten

Vanaf 6 september kunt u onze diensten online volgen via kerkdienstgemist.nl
Direct naar: Spieghelkerk     Wilhelminakerk

Liturgie voor de komende dienst (Indien reeds beschikbaar)

Dit overzicht geeft u de meest recente gegevens en vermeldt eventuele wijzigingen in het preekrooster.
Een wijziging kunt u herkennen, doordat deze tekst is onderstreept


Gegevens hieronder onder voorbehoud


ZONDAG 27 SEPTEMBER
Oost – Centrum Wilhelminakerk 10.30 mw. ds. B. Bootsma, Kindertijd, 0-12 jr.
West Spieghelkerk 10.30 ds. G.C. Flobbe, Kindernevendienst, 4-13 jr. Crèche
Sion Spieghelkerk 17.00 ds.R.R. Eisinga
Naarderheem 10.30 mw. ds. P.J. Viveen- Molenaar
Evangelisch-Lutherse Kerk 10.30 ds. W.F. Metzger, HA
De Antonius Hof 10.30 dhr. J. Baaij


ZONDAG 4 OKTOBER
Oost – Centrum Wilhelminakerk 10.30 mw.ds. H. Honderd, Kindertijd, 0-12 jr.
West Spieghelkerk 10.30 mw. ds. H.G.T. van Welie – Kaai
Kindernevendienst, 4-13 jr. Crèche
Sion Spieghelkerk 17.00 ds. P. Molenaar
Naarderheem 10.30 mw. pastor. M.H.J. Potjer
Evangelisch-Lutherse Kerk 10.30 mw. prof. dr.S. Hiebsch
De Antonius Hof 10.30 mw.ds. J. de Blois


DINSDAG 6 OKTOBER
De Gooise Warande 14.30 pastor A. Schilder-Verhoef, Middagwijding


DONDERDAG 8 OKTOBER
Huize Godelinde 15.00 pastor A. Visser-Leijstra


ZONDAG 11 OKTOBER
Oost – Centrum Wilhelminakerk 10.30 ds. N.W. den Bok, Kindertijd, 0-12 jr.
West Spieghelkerk 10.30 mw. ds. H.G.T. van Welie – Kaai
Kindernevendienst, 4-13 jr. Crèche
Sion Spieghelkerk 17.00 ds. C. van de Scheur
Kerk in de Meent 10.00 ds. V.C. Lindenburg
Naarderheem 10.30 mw. A Schilder- Verhoef
Evangelisch-Lutherse Kerk 10.30 mw.ds. P.K.A. Akerboom- Roelofs
De Antonius Hof 10.30 Pastor M.H.J. Potjer


ZONDAG 18 OKTOBER
Oost – Centrum Wilhelminakerk 10.30 mw.ds. B.J.M.E. de Beaufort, Kindertijd, 0-12 jr.
16.30 Cantatedienst
West Spieghelkerk 10.30 ds. L. Korevaar, Kindernevendienst, 4-13 jr. Crèche
Sion Spieghelkerk 17.00 ds. A.D. van den Bos
Naarderheem 10.30 mw. ds. P.J. Viveen- Molenaar
Evangelisch-Lutherse Kerk 10.30 dr. Th. Van Willigenburg
De Antonius Hof 10.30 mw.ds. J. de Blois


DINSDAG 20 OKTOBER
De Gooise Warande 14.30 mw.ds. P.A. Smit ,Middagwijding


DONDERDAG 22 OKTOBER
Huize Godelinde 15.00 mw.ds. L. Schoonderbeek


ZONDAG 25 OKTOBER
Oost – Centrum Wilhelminakerk 10.30 ds. N.W. den Bok, Kindertijd, 0-12 jr.
West Spieghelkerk 10.30 ds. P.G. Vellekoop, Kindernevendienst, 4-13 jr. Crèche
Sion Spieghelkerk 17.00 ds. L.W. van der Sluijs
Naarderheem 10.30 dr. J.P. Schouten
Evangelisch-Lutherse Kerk 10.30 ds. W.F. Metzger, HA
De Antonius Hof 10.30 dhr. J. Baaij


ZONDAG 1 NOVEMBER
Oost – Centrum Wilhelminakerk 10.30 ds. J.H.W. Elhorst, HA
Kindertijd, 0-12 jr.
West Spieghelkerk 10.30 mw. ds. H.G.T. van Welie – Kaai
Kindernevendienst, 4-13 jr. Crèche
Sion Spieghelkerk 17.00 ds. J. den Dikken
Naarderheem 10.30 mw. ds. P.J. Viveen- Molenaar
Evangelisch-Lutherse Kerk 10.30 mw.ds.P.K.A. Akerboom- Roelofs
De Antonius Hof 10.30 mw.ds. J. de Blois


DINSDAG 3 NOVEMBER
De Gooise Warande 14.30 ds. K. Vos ,Middagwijding
Anthoniushof 19.30 mw.ds. J. de Blois, Gedachtenisdienst


WOENSDAG 4 NOVEMBER
Sion Spieghelkerk 19.30 dr. C. van Sliedrecht,
Dankstond gewas / arbeid

ZONDAG 8 NOVEMBER
Oost – Centrum Wilhelminakerk 10.30 ds. N.W. den Bok, Kindertijd, 0-12 jr.
West Spieghelkerk 10.30 mw. ds. H.G.T. van Welie – Kaai
Kindernevendienst, 4-13 jr. Crèche
Sion Spieghelkerk 17.00 ds. H.A. Samsom
Kerk in de Meent 10.00 ds. J. de Vries
Naarderheem 10.30 mw.pastor. M.H.J. Potjer
Evangelisch-Lutherse Kerk 10.30 mw.ds.Y.Th.B.L. Bos
De Antonius Hof 10.30 Pastor G. van Liebergen


DONDERDAG 12 NOVEMBER
Huize Godelinde 15.00 ds. N.W. den Bok, gedachtenisdienst


ZONDAG 15 NOVEMBER
Oost – Centrum Wilhelminakerk 10.30 dr. R. Brouwer, Kindertijd, 0-12 jr.
West Spieghelkerk 10.30 ds. RJ.. van Zwieten, Kindernevendienst, 4-13 jr. Crèche
Sion Spieghelkerk 17.00 ds. C. van Andel
Naarderheem 10.30 mw. ds. P.J. Viveen- Molenaar, maaltijdviering
Evangelisch-Lutherse Kerk 10.30 ds. K. van der Horst
De Antonius Hof 10.30 mw.ds. J. de Blois


DINSDAG 17 NOVEMBER
De Gooise Warande 14.30 ds. C. Flobbe ,Middagwijding


ZONDAG 22 NOVEMBER GEDACHTENISZONDAG
Oost – Centrum Wilhelminakerk 10.30 ds. N.W. den Bok / Elhorst, Gedachtenisdienst, Kindertijd, 0-12 jr.
16.30 Cantatedienst
West Spieghelkerk 10.30 mw. ds. H.G.T. van Welie – Kaai
Kindernevendienst, 4-13 jr. Crèche
Sion Spieghelkerk 17.00 ds. J.H. Gijsbertsen, Herdenking overledenen
Naarderheem 10.30 ds. W. Poldervaart
Evangelisch-Lutherse Kerk 10.30 ds. W.F. Metzger,
De Antonius Hof 10.30 pastor M.H.J. Potjer


DONDERDAG 26 NOVEMBER
Huize Godelinde 15.00 mw.ds. H. Honderd