Kerkdiensten

Liturgie voor a.s. zondag (Indien beschikbaar)

Dit overzicht geeft u de meest recente gegevens en vermeldt eventuele wijzigingen in het preekrooster.
Een wijziging kunt u herkennen, doordat deze tekst is onderstreept.
(Bron: Kerkelijk Bureau)


ZONDAG 19 JANUARI

Oost – Centrum Wilhelminakerk 10.00 ds. J.H.W. Elhorst, Kinderkerk, 0-12 jr.

Oost – Centrum Wilhelminakerk 16.30 Cantatedienst Deze dienst is verschoven naar 2 februari

West Spieghelkerk 10.30 mw. ds. H.G.T. van Welie – Kaai, Kindernevendienst, 4-13 jr. Crèche

Sion Spieghelkerk 08.55 ds. L. P. Blom, Crèche

Sion Spieghelkerk 17.00 ds. H.F. Klok

Naarderheem 10.30 mw. ds. P.J. Viveen- Molenaar

Evangelisch-Lutherse Kerk Geen dienst, gezamenlijke dienst in Hilversum

De Antonius Hof 10.30 pastor M.H.J. Potjer


DINSDAG 21 JANUARI

De Gooise Warande 14.30 ds. P. Boonstra, Middagwijding


DONDERDAG 23 JANUARI

Huize Godelinde 15.00 ds. C. Flobbe


ZONDAG 26 JANUARI

Oost – Centrum Wilhelminakerk 10.00 mw. ds. A.H. van Osnabrugge, Kinderkerk, 0-12 jr.

West Spieghelkerk 10.30 ds. C. Flobbe, Kindernevendienst, 4-13 jr. Crèche

Sion Spieghelkerk 08.55 ds. D. van der Streek, Crèche

Sion Spieghelkerk 17.00 ds. L. W. van der Sluijs, Gastendienst

Naarderheem 10.30 ds. mw. A. Schilder – Verhoef

Evangelisch-Lutherse Kerk 10.30 ds. W.F. Metzger, HA

De Antonius Hof 10.30 mw. ds. J.M.E. de Blois


ZONDAG 2 FEBRUARI

Oost – Centrum Wilhelminakerk 10.00 ds. N.W. den Bok, Kindertijd, 0-12 jr.

Oost – Centrum Wilhelminakerk 16.30 Cantatedienst ”Songs of Praise”

West Spieghelkerk Geen dienst MINIKERKENDAG Grote Kerk Naarden

Sion Spieghelkerk 08.55 ds. A. D. Poortman, Crèche

Sion Spieghelkerk 17.00 ds. A. van Duinen

Naarderheem 10.30 mw. ds. P.J. Viveen- Molenaar HA

Evangelisch-Lutherse Kerk Geen dienst, MINIKERKENDAG Grote Kerk Naarden

De Antonius Hof 10.30 Pastor G. Geraets


DINSDAG 4 FEBRUARI

De Gooise Warande 14.30 ds. L. J. T. Heuvelman, Middagwijding


ZONDAG 9 FEBRUARI

Oost – Centrum Wilhelminakerk 10.00 mw. ds. F.A.H.A. de Kok, Kindertijd, 0-12 jr.

West Spieghelkerk 10.30 mw. ds. H.G.T. van Welie – Kaai HA, Kindernevendienst, 4-13 jr. Crèche

Sion Spieghelkerk 08.55 dhr. A. Verstoep, Crèche

Sion Spieghelkerk 17.00 ds. G.J. van Meijeren

Kerk in de Meent 10.00 ds. H. J. Bodisco Massink

Naarderheem 10.30 ds. P. J. Boonstra

Evangelisch-Lutherse Kerk Geen dienst, Gez. Dienst in Hilversum

De Antonius Hof 10.30 mw. ds. H. Honderd


DONDERDAG 13 FEBRUARI

Huize Godelinde 15.00 mw. ds. H. Honderd


ZONDAG 16 FEBRUARI

Oost – Centrum Wilhelminakerk 10.00 mw. ds. H. Honderd, Kindertijd, 0-12 jr.

West Spieghelkerk 10.30 mw. ds. H.G.T. van Welie – Kaai, Kindernevendienst, 4-13 jr. Crèche

Sion Spieghelkerk 08.55 ds. L. Plug, Crèche

Sion Spieghelkerk 17.00 ds. I. Hoornaar

Naarderheem 10.30 ds. N.W. den Bok

Evangelisch-Lutherse Kerk 10.30 mw. prof. dr. S. Hiebsch

De Antonius Hof 10.30 pastor G. van Liebergen


DINSDAG 18 FEBRUARI

De Gooise Warande 14.30 ds. J.C. Visser, Middagwijding


ZONDAG 23 FEBRUARI

Oost – Centrum Wilhelminakerk 10.00 mw. ds. S.H. van Ossewaarde, Kindertijd, 0-12 jr.

West Spieghelkerk 10.30 ds. R. Visser, Kindernevendienst, 4-13 jr. Crèche

Sion Spieghelkerk 08.55 ds. B. den Butter, Crèche HA

Sion Spieghelkerk 17.00 ds. L. W. van der Sluijs

Naarderheem 10.30 mw. ds. P.J. Viveen- Molenaar

Evangelisch-Lutherse Kerk 10.30 dr. Th van Willigenburg

De Antonius Hof 10.30 mw. ds. J.M.E. de Blois


DONDERDAG 27 FEBRUARI

Huize Godelinde 15.00 ds. M. van der Sijs


ZONDAG 1 MAART

Oost – Centrum Wilhelminakerk 10.00 ds. N.W. den Bok, Kindertijd, 0-12 jr.

West Spieghelkerk 10.30 mw. ds. H.G.T. van Welie – Kaai, Kindernevendienst, 4-13 jr. Crèche

Sion Spieghelkerk 08.55 ds. G. van Gogh, Crèche

Sion Spieghelkerk 17.00 ds. G. J. Mantel

Naarderheem 10.30 ds. G. J. Mantel

Evangelisch-Lutherse Kerk Geen dienst. Gez. dienst in Hilversum

De Antonius Hof 10.30 pastor C. Geraets


DINSDAG 3 MAART

De Gooise Warande 14.30 ds. G. C. Flobbe, Middagwijding


ZONDAG 8 MAART

Oost – Centrum Wilhelminakerk 10.00 ds. J.H.W. Elhorst, Kindertijd, 0-12 jr.

West Spieghelkerk 10.30 ds. P.G. Vellekoop, Kindernevendienst, 4-13 jr. Crèche

Sion Spieghelkerk 08.55 ds. P. Molenaar, Crèche

Sion Spieghelkerk 17.00 ds, G. J. van der Top

Kerk in de Meent 10.00 dr. J. P Schouten

Naarderheem 10.30 mw. ds. P.J. Viveen- Molenaar

Evangelisch-Lutherse Kerk 10.30 mw. dr. Chr. Pumplun

De Antonius Hof 10.30 mw. ds. J.M.E. de Blois


WOENSDAG 11 MAART

Sion Spieghelkerk 19.30 ds. D. van de Streek – Bidstond Gewas en Arbeid


DONDERDAG 12 MAART

Huize Godelinde 15.00 Pastor J. Visser


ZONDAG 15 MAART

Oost – Centrum Wilhelminakerk 10.00 ds. N.W. den Bok, Kindertijd, 0-12 jr.

West Spieghelkerk 10.30 mw. ds. H.G.T. van Welie – Kaai, Kindernevendienst, 4-13 jr. Crèche

Sion Spieghelkerk 08.55 ds. L. W. van der Sluijs, Crèche

Sion Spieghelkerk 17.00 dr. C. van Sliedrecht

Naarderheem 10.30 ds. G. J. den Butter

Evangelisch-Lutherse Kerk 10.30 mw. ds. P. K. A. Akerboom

De Antonius Hof 10.30 Pastor G. van Liebergen


DINSDAG 17 MAART

De Gooise Warande 14.30 mw. A. Schilder – Verhoef, Middagwijding


ZONDAG 22 MAART

Oost – Centrum Wilhelminakerk 10.00 mw. ds. F.A.H.A. de Kok, Kindertijd, 0-12 jr.

Oost – Centrum Wilhelminakerk 14.30 Cantatedienst “Johannes Passion”

West Spieghelkerk 10.30 ds. G. Bosma, Kindernevendienst, 4-13 jr. Crèche

Sion Spieghelkerk 08.55 ds. W. H. Th. Moehn, Crèche

Sion Spieghelkerk 17.00 ds. P. M. van ‘t Hof

Naarderheem 10.30 mw. ds. P.J. Viveen- Molenaar

Evangelisch-Lutherse Kerk 10.30 ds. W.F. Metzger HA

De Antonius Hof 10.30 mw. ds. J.M.E. de Blois


DONDERDAG 26 MAART

Huize Godelinde 15.00 mw. ds. P.J. Viveen- Molenaar