Kerkdiensten

Liturgie voor a.s. zondag (Indien beschikbaar)

Dit overzicht geeft u de meest recente gegevens en vermeldt eventuele wijzigingen in het preekrooster.
Een wijziging kunt u herkennen, doordat deze tekst is onderstreept.

(Bron: Kerkelijk Bureau)


DONDERDAG 14 FEBRUARI
Huize Godelinde  15.00 ds. G.C. Flobbe


ZONDAG 17 FEBRUARI
Oost – Centrum Verlosserkerk 10.00 ds. N.W. den Bok, Kinderkerk, 0-12 jr.
West Spieghelkerk  10.30 mw. ds. H.G.T. van Welie – Kaai, HA, Kindernevendienst, 4-13 jr. Crèche
Sion Spieghelkerk  08.55 ds. A.S. Winter, Crèche
Sion Spieghelkerk 17.00 ds. L.W. Smelt

Naarderheem 10.30 mw.ds.P.J. Viveen- Molenaar
Evangelisch-Lutherse Kerk 10.00 mw. ds. H. Honderd
De Antonius Hof  10.30 pastor C. Geaets

Wilhelminakerk 15.00u GdzMi, Spirituals met Amstel Gostel Choir (zie ook de flyer op de startpagina)


DINSDAG 19 FEBRUARI
De Gooise Warande  14.30 ds. A.D. v.d. Bos, Middagwijding


ZONDAG 24 FEBRUARI
Oost – Centrum Verlosserkerk 10.00 mw. ds. H.W. van Beelen, Kinderkerk, 0-12 jr.
West Spieghelkerk 10.30 ds. G.J. Flobbe, Kindernevendienst, 4-13 jr. Crèche
Sion Spieghelkerk 08.55 ds. H.E. Dankers, Crèche
Sion Spieghelkerk 16.45 ds. W.H.B. ten Voorde, Gastendienst
Naarderheem 10.30 ds. N.W. den Bok
Evangelisch-Lutherse Kerk  geen dienst, gezamenlijke dienst in Hilversum
De Antonius Hof  10.30 mw. ds. H. Honderd

Wilhelminakerk 15.00u GdzMi (zie flyer)


DONDERDAG 28 FEBRUARI
Huize Godelinde  15.00 mw. ds. L. Schoonderbeek


ZONDAG 3 MAART
Oost – Centrum Verlosserkerk 10.00 ds. N.W. den Bok, Kinderkerk, 0-12 jr.
West Spieghelkerk  10.30 mw. ds. H.G.T. van Welie – Kaai, Kindernevendienst, 4-13 jr. Crèche
Sion Spieghelkerk  08.55 dhr. A. Verstoep, Crèche
Sion Spieghelkerk 17.00 ds. R.R. Eisinga
Naarderheem 10.30 mw. ds. P.J. Viveen- Molenaar
Evangelisch-Lutherse Kerk 10.00 dr. T. van Willigenburg
De Antonius Hof  10.30 dhr. J. Baaij


DINSDAG 5 MAART
De Gooise Warande  14.30 ds. N.W. den Bok, Middagwijding


ZONDAG 10 MAART
Oost – Centrum Verlosserkerk 10.00 mw. ds. H.W. van Beelen, Kinderkerk, 0-12 jr
West Spieghelkerk  10.30 ds. L.J.T. Heuvelman, Kindernevendienst, 4-13 jr. Crèche
Kerk in de Meent  10.00 mw. ds. Th. Novak
Sion Spieghelkerk  08.55 dr. W. Verboom, Crèche
Sion Spieghelkerk 17.00 ds. H.A. Samson, HA
Naarderheem 10.30 pastor M.H.J. Potjer
Evangelisch-Lutherse Kerk 10.00 ds. W.F. Metzger, HA
De Antonius Hof  10.30 mw. ds. J.M.E. de Blois


WOENSDAG 13 MAART
Sion Spieghelkerk  19.30 ds. J. van der Meijden, Bidstond gewas / arbeid


DONDERDAG 14 MAART
Huize Godelinde  15.00 ds. J. de Goei


ZONDAG 17 MAART
Oost – Centrum Verlosserkerk 10.00 ds. J.H.W. Elhorst, Kinderkerk, 0-12 jr. HA
Oost – Centrum Verlosserkerk middagdienst 15.30 ds. J.H.W. Elhorst, HA
West Spieghelkerk  10.30 mw. ds. H.G.T. van Welie – Kaai, Kindernevendienst, 4-13 jr. Crèche
Sion Spieghelkerk  08.55 ds. M.P.D. Barth, Crèche
Sion Spieghelkerk 17.00 ds. J. S. Heutink
Naarderheem 10.30 mw. ds. .P.J. Viveen- Molenaar
Evangelisch-Lutherse Kerk 10.00 mw.ds. Y.T.B.L. Bos
De Antonius Hof  10.30 pastor. G. van Liebergen


DINSDAG 19 MAART
De Gooise Warande  14.30 mw. ds. H. Honderd, Middagwijding


ZONDAG 24 MAART
Oost – Centrum Verlosserkerk 10.00 ds. P. Barnard, Kinderkerk, 0-12 jr.
West Spieghelkerk  10.30 mw. ds. H.G.T. van Welie – Kaai, Kindernevendienst, 4-13 jr. Crèche
Sion Spieghelkerk  08.55 ds. J.H. Gijsbertsen, Crèche
Sion Spieghelkerk 17.00 ds. G. van Goch
Naarderheem 10.30 ds. P.A. Smit
Evangelisch-Lutherse Kerk 10.00 dr. T. van Willigenburg
De Antonius Hof  10.30 mw. ds. J.M.E. de Blois


DONDERDAG 28 MAART
Huize Godelinde  15.00 mw. ds. T.M. Werner